به گزارش روابط عمومی باشگاه قشقایی نجف پور مدیر عامل این باشگاه در پاسخ به مطالب درج شده در خبرگزاری جمهوری اسلامی تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۱ کد خبر: 83903584
🔻در مصاحبه با رحیمی استاندار فارس که وی اعلام نمودند مبلغ 5 میلیارد تومان به دو باشگاه فجر شهید سپاسی و قشقایی جهت حضور موفق در لیگ دسته اول کشور پرداخت شده و، همچنین استادیوم و زمین تمرین هم رایگان بوده است.

📌اینجانب ضمن تکذیب این موضوع اعلام میکنم به هیچ وجه این مبلغ سندیت ندارد و طبق اسناد رسمی که در اختیار باشگاه است کل مبلغ پرداخت شده در طول 3 سال فعالیت این باشگاه در لیگ دسته اول مبلغ حدودا 600 الی ۷۰۰ ملیون تومان بوده است و در صورتی که استاندار محترم فارس مدعی پرداخت بیش از این مبلغ هستند لطفا جهت روشن شدن موضوع در اذهان عمومی اسناد و مدارک را تحت اختیار رسانه ها قراردهند در غیر این صورت به خاطر نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی باشگاه این حق را دارد تا از طریق مراجع قضایی پیگیر این موضوع باشد تا دقیقاً مشخص شود این پولها کجا رفته؟
🔻همچنین در پاسخ به بیانیه انجمن صنفی روزنامه نگاران و…  که به صورت یکطرفه اینجانب را محکوم به توهین به یکی از خبرنگاران پیشکسوت نمودند اعلام می دارم اینجانب همیشه مدیون زحمات تمامی خبرنگاران عکاسان و تمام کسانی که در سرما و گرما و در بدترین شرایط در عرصه خبر فعالیت می کنند بودم و هستم.
کار خبرنگار انعکاس تمام رویدادهای داخلی و خارجی یک کشور در حوزه اطلاع رسانی همراه با واقعیت است و خبرنگار باید در یافتن حقایق تلاش و پشتکار داشته باشد و همیشه باید در جمع آوری و مطالب و نگارش خود سنجیده عمل کند نه اینکه به صورت سلیقه ای و به صورت باندی و گروهی حمایت از شخص یا افراد حقیقی ویا حقوقی داشته باشد.
.
🔻متاسفانه امروز اینجانب مورد هجمه یک طرفه بعضی از دوستان خبرنگاران قرار گرفتم در صورتیکه نباید قبل از هر تحقیق و شنیدن اظهارات طرف مقابل یکدیگر را به صورت یکطرفه محکوم کنیم.
.

🔸اینجانب در صحبت‌های که با خبرنگار خبر گزاری ایرنا داشتم مدعی بودم شما که صحبت‌های استاندار فارس را که به دروغ مدعی پرداخت 5 میلیارد تومان کمک به باشگاه را منعکس دادید چرا به دنبال واقعیت خبر و… نیستید
🔻 با توجه به اینکه خبرنگاران باید به دنبال کشف واقعیت‌ها و حقیقتها و…. باشند متاسفانه این خبرنگار صحبت‌های من را به خودشان نسبت داده و شروع به فحاشی نمودند که یکی من بگم و یکی ایشون اما در واقع شروع کننده فحاشی این خبرنگار بودند و من قبول دارم که نباید جواب فحاشی های وی را می دادم و میبایست از طریق مدیریت خبرگزاری این موضوع را پیگیری می کردم.
.
🔻اما واقعا مظلوم نمایی این خبرنگار با رسانه های همکار جای سوال و بحث دارد؟ من به شخصه حاضرم در صورت نیاز دیگر رسانه ها و مراجع قضایی از تمام صحبت‌های ردبدل شده اسکرین شات (عکس) تهیه و در اختیار آنان قرار دهم تا حقیقت بهتر مشخص شود که شروع کننده فحاشی مستقیم چه کسی بوده؟
.
🔻در انتها ای کاش بجای بیانیه دادن برعلیه یکدیگر ببینیم  این 5 میلیاردتومان مورد ادعا در کجا هزینه شده است؟!
✍️ روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی

ahad
۲۳ مرداد ۱۳۹۹

3 دیدگاه در “حقوق باشگاه را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد .

  1. بزرگترین رسالت رسانه بیان حقیقت هست همانگونه که رسانه صحبت های مدیران دولتی را منعکس می کند ای کاش صحبت های طرف مقابل را می شنید.
    الان قدر عادل فردوسی پور را بیشتر می دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *