داوران اصفهانی و سه اخراجی در سه بازی قشقایی

تیم فوتبال قشقایی شیراز که امسال با تیمی جوان و متحول شده در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد در بازی های اخیر از طرف داوران اصفهانی! متضرر شده و امتیازاتی را از دست داده است.
ادامه دار شدن سوت های بحث برانگیز داوران اصفهانی و اطلاع هوادارن تیم قشقایی که خیلی جدی و پرشور اتفاقات بازی های تیم محبوب خودشان را پیگیری می کنند، باعث شد که اواخر بازی با مقاومت تهران به این قضیه اعتراضاتی داشته باشند.
اولین بازی قشقایی که به داور اصفهانی سپرده شد بازی با فجرسپاسی در جام حذفی بود که از حساسیت های بالایی برخوردار بود. در حین این بازی داور مسابقه از دو صحنه بسیار مشکوک پنالتی به نفع تیم قشقایی، چشم پوشی کرد و در اواخر بازی دقيقه ١١٠ با یک تصمیم بحث برانگیز هافبک دفاعی تیم قشقایی را از زمین بازی اخراج کرد و چند دقیقه بعد بازیکنان فجر سپاسی توانستند از جای خالی همان بازیکن گل برتری را به ثمر برسانند. این اشتباهات داوری منجر به اعتراض شدید کادرفنی تیم قشقایی شد که در نهایت اصغر اکبری سرمربی تیم از زمین بازی اخراج شد.
این پایان کار نبود و داوران اصفهانی در دو بازی تیم قشقایی با مس نوین کرمان و مقاومت تهران دو بازیکن قشقایی را اخراج کردند و سوت های اشتباه بر علیه تیم قشقایی به حدی بود که هوادارن تیم قشقایی به شدت نسبت به عملکرد داور واکنش نشان داده و اعتراض کردند.
جدا از عمدی یا سهوی بودن این اشتباهات باید به عملکرد داوران بویژه در لیگ دسته دوم که پخش زنده تلویزیونی ندارد نظارت بیشتر و دقیق تری اعمال شود تا این چنین حق سرمایه گذاران شخصی مثل تیم قشقایی ضایع نگردد و باعث ناراحتی هوادارن از قضاوت های داورن نگردد.

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

منتظر نظزات شما هستیم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.